Nebrangūs ir jaukūs

Nebrangus namas natūralioje aplinkoje

Ekonominis medinis modulinis namas gali būti tobulas ir prieinamas pasirinkimas įsikurti natūralioje aplinkoje. Jauki ir maloni erdvė jūsų norimame plote - ranka pasiekiama.

Galite pasirinkti iš kelių siūlomų modulinių namų dydžių. Nors tai ekonominis medinis modulinis namas - išlaikoma aukščiausia kokybė.

Jūs galite įsikurti savo svajonių vietoje nesvarbu ar ji kalnuose, pajūryje, ant kalvos, miške ar kitur. Jūsų svajonė praleisti daugiau laiko su savo šeima gamtoje jau ranka pasiekiama.

Jūsų ekonominis medinis modulinis namas gali tapti puikia vieta jūsų ilgesnėms ar trumpesnėms šeimos atostogoms. Įsivaizduokite - jūs galėsite surengti barbekiu su savo šeima ir draugais, žaisti su savo vaikais lauke, sėdėti šalia savo židinio jaukiais vakarais. Tokias akimirkas jūs visada prisiminsite.

„Budget“ mediniai moduliniai namai. Informacija


STOGAS

Individuali išvaizda

Stogo konstrukcija gaminama iš medienos ir "Knauf" mineralinės vatos, laikantis ES reikalavimų. Namų stogų storis yra 200 mm. Stogo apdaila gaminama iš skardos, kurios išvaizda gali būti pritaikyta pagal pageidavimą. Šilumos izoliacija siekia U = 0,18 (W / m²k)

SIENOS

Gaminamos iš medienos

Sienos gaminamos iš medienos ir „Knauf“ mineralinės vatos, laikantis ES reikalavimų. Mūsų namų sienų storis yra 200 mm. su standartine, dažyta medžio apdaila. Sienų šilumos izoliacija siekia U = 0,18 (W / m²k)

LANGAI

Šiluma ir tyla

Plastikiniai langai gaminami Lietuvoje ir pasižymi 3 sluoksnių stiklo paketu. Produkto šilumos izoliacija yra iki U = 1,0 (W / m²k)


Parašykite mums

Greitai atsakome

Dažniausiai atsakome per 24 valandas, todėl klauskite nedvejodami.

  Kas naujo?

  2019-01-22
  financial value of modul house

  Mediniai moduliniai namai: finansiniai pranašumai

  Mediniai moduliniai namai. Gandai apie nusidėvėjimą iš piršto laužti! Moduliniai namai nėra mobilūs namai! Jie visai kaip tradiciškai pastatyti namai! Aš gyvenau surenkamame moduliniame name! Mūsų […]
  2018-12-18

  5 priežastys pasirinkti surenkamą namą

    1. Surenkami namai – energijos vartojimo efektyvumas Surenkami namai – vienas iš jų pranašumų yra tas, kad jie paprastai yra labai efektyvūs energijos vartojimui. Jų […]