Prabanga ir komfortas

Įsivaizduokite prabangą gamtoje. Gyvenkite jaukioje ir patogioje erdvėje

Jūsų aukščiausios kokybės Premium modulinis namas jums pasiūlys erdvią, prabangią ir patogią gyvenamąją vietą visur, kur norėsite įsikurti.

Galite pasirinkti iš kelių siūlomų modulinių namų dydžių. Premium moduliniai namai yra itin aukštos kokybės, kuri kalba pati už save.

Prabanga natūralioje aplinkoje gali tapti realybe. Apsigyventi auksčiausios kokybės Premium mediniame moduliniame name galite bet kur - pajūryje, kalnuose, miške, ant kalvos ar kur kitur.

Įsimintiniausias akimirkas su savo šeima praleisite vietoje, kurioje jums labiausiai patinka leisti laiką. Įsivaizduokite jaukius vakarus kai su savo gyvenimo partneriu stebite žvaigždes, saulėtomis dienomis lauke žaidžiate su savo vaikais ar su šeima ir draugais, ant grotelių kepate kepsnius gamtos apsuptyje. Tai Premium mediniai moduliniai namai. Tokias akimirkas prisiminsite su šypsena savo veide.

„Premium“ mediniai moduliniai namai: informacija


STOGAS

Individuali išvaizda

Stogo konstrukcija gaminama iš medienos ir "Knauf" mineralinės vatos, laikantis ES reikalavimų. Namų stogų storis yra 200 mm. Stogo apdaila gaminama iš skardos, kurios išvaizda gali būti pritaikyta pagal pageidavimą. Šilumos izoliacija siekia U = 0,18 (W / m²k)

SIENOS

Gaminamos iš medienos

Sienos gaminamos iš medienos ir „Knauf“ mineralinės vatos, laikantis ES reikalavimų. Mūsų namų sienų storis yra 200 mm. su standartine, dažyta medžio apdaila. Sienų šilumos izoliacija siekia U = 0,18 (W / m²k)

LANGAI

Šiluma ir tyla

Mediniai langai gaminami Lietuvoje. Pagaminti iš atrinktos medienos, šie langai pasižymi trijų sluoksnių stiklo paketu, kurių šilumos izoliacija yra iki U = 0,83 (W / m²k)


Parašykite mums

Greitai atsakome

Dažniausiai atsakome per 24 valandas, todėl klauskite nedvejodami.

  Kas naujo?

  2019-01-22
  financial value of modul house

  Mediniai moduliniai namai: finansiniai pranašumai

  Mediniai moduliniai namai. Gandai apie nusidėvėjimą iš piršto laužti! Moduliniai namai nėra mobilūs namai! Jie visai kaip tradiciškai pastatyti namai! Aš gyvenau surenkamame moduliniame name! Mūsų […]
  2018-12-18

  5 priežastys pasirinkti surenkamą namą

    1. Surenkami namai – energijos vartojimo efektyvumas Surenkami namai – vienas iš jų pranašumų yra tas, kad jie paprastai yra labai efektyvūs energijos vartojimui. Jų […]