Gamta ir ekologiškumas

Draugiški aplinkai ir žmonėms

Jūsų ekologiškas modulinis namas natūraliai susilies su gamtos fonu. Ekologiškos medžiagos sukurs jums erdvę, kurioje bus sveika gyventi.

Savo Eko medinį modulinį namą galite išsirinki iš kelių siūlomų skirtingų dydžių. Aukšta kokybė garantuoja ilgalaikiškumą ir komfortą.

Eko moduliniai namai gali įgyvendinti jūsų svajones patogiai įsikurti gamtoje. Jūs ir jūsų šeima galite mėgautis nuosava aplinkai draugiška erdve miške, ant kalvos, pajūryje ar kitur.

Akimirkos su šeima gamtoje bus užpildytos džiaugsmu ir laime. Įsivaizduokite, kaip leidžiate laiką ten, kur pučia švelnus vėjelis, pabundate ten, kur gieda paukščiai ar einate miegoti aidint švelnioms cikadų melodijoms. Jūsų vaikai mėgausis žaidimais lauke šalia jūsų medinio Eko modulinio namo. Tokias akimirkas vertinsite labiausiai.

„Eko“ mediniai moduliniai namai: informacija


STOGAS

Individuali išvaizda

Stogo konstrukcija gaminama iš medienos ir „Knauf“ mineralinės vatos, laikantis ES reikalavimų. Namų stogų storis yra 200 mm. Stogo apdaila gali būti pagaminta iš žolės, molio, arba medžio. Šilumos izoliacija siekia U = 0,18 (W / m²k)

SIENOS

Gaminamos iš medienos

Sienos gaminamos iš medienos ir „Knauf“ mineralinės vatos, laikantis ES reikalavimų. Mūsų namo sienų storis yra 200 mm. su ekologine sienų apdaila. Sienų šilumos izoliacija siekia U = 0,18 (W / m²k)

LANGAI

Šiluma ir tyla

Mediniai langai gaminami Lietuvoje. Pagaminti iš atrinktos medienos, šie langai pasižymi trijų sluoksnių stiklo paketu, kurių šilumos izoliacija yra iki U = 0,83 (W / m²k)

„Eko“ moduliniai namai: nuotraukos


Parašykite mums

Greitai atsakome

Dažniausiai atsakome per 24 valandas, todėl klauskite nedvejodami.

  Kas naujo?

  2019-01-22
  financial value of modul house

  Mediniai moduliniai namai: finansiniai pranašumai

  Mediniai moduliniai namai. Gandai apie nusidėvėjimą iš piršto laužti! Moduliniai namai nėra mobilūs namai! Jie visai kaip tradiciškai pastatyti namai! Aš gyvenau surenkamame moduliniame name! Mūsų […]
  2018-12-18

  5 priežastys pasirinkti surenkamą namą

    1. Surenkami namai – energijos vartojimo efektyvumas Surenkami namai – vienas iš jų pranašumų yra tas, kad jie paprastai yra labai efektyvūs energijos vartojimui. Jų […]