Mūsų produktai

Reali ir pasiekiama svajonė

Skydiniai namai

Erdvūs, kokybiški ir jūsų asmenybę atspindintys namai, kuriuos galite sau leisti. Jei to ieškote - mes galime jūsų svajonę paversti realybe.

Skydiniai namai arba surenkami namai jums suteikia ne tik jūsų poreikiams pritaikytą, energiją taupantį namų sprendimą, bet ir dažniausiai yra pigesni nei įprasti namai. Skydiniai namai efektyviau vartoja eneriją nei įprasti namai ir siūlo aukštesnę kokybę, mažesnį poveikį aplinkai, sutaupo jūsų laiko ir pinigų.

Skydiniai namai iš ankto pagaminami gamykloje. Po to pristatomi į statybos sklypą, kur mes, per kelias dienas, juos surenkame.
Reali ir pasiekiama svajonė

Moduliniai namai

Moduliniai namai pagaminamai gamykloje, o tai ne tik sutrumpina statybos laiką ir sutaupo pinigų, bet ir nulemia aukštesnę produkto kokybę. Specializuotos modulinių namų statybos technologijos ženkliai padidina namų energijos našumą.

Daugeliu atžvilgių moduliniai namai yra pranašesni už tradicinius namus, o surinktų jų negalima atskirti nuo tradiciškai pastatytų. Namai pristatomi į jūsų namus 80–90% baigti.

Modulinė konstrukcija suteikia jums dizaino lankstumą ir pritaikymo galimybes už kainą kuriai sunku prilygti. Moduliniai namai pagal savo parametrus yra absoliutūs lyderiai sektoriuje.