financial value of modul house
Mediniai moduliniai namai: finansiniai pranašumai
2019-01-22

 

1. Surenkami namai – energijos vartojimo efektyvumas

Surenkami namai – vienas iš jų pranašumų yra tas, kad jie paprastai yra labai efektyvūs energijos vartojimui. Jų sandarios siūlės ir moderniausi langai sulaiko šilumą ir sumažina energijos sąnaudas. Surenkamų namų sandarumas pelnė jiems tvirtų namų reputaciją, nes jie gali atlaikyti stichines nelaimes. Jei paklaustumėte daugelio žmonių „kas yra surenkami namai?“ jie manys, kad tai tas pats, kas mobilūs namai. Netiesa. Surenkami namai yra statomi ant pamatų kaip bet kurie kiti namai. Jie gali būti aukštos kokybės, modernūs ir elegantiški namai, puikiai tinkantys tiems, kurie nori mažesnio CO2 pėdsako nei tipiški Amerikos priemiesčio namai.

Nors surenkami moduliniai namai istoriškai asocijuojasi su žemesne kokybe, šiandien taip nebėra. Įvairios Šiaurės Amerikos kompanijos daro namus patraukliais, naudodamos geometrines ir modernias išorines apdailos medžiagas, kurios gali pasigirti atviromis erdvėmis ir maksimaliai padidinti natūralų apšvietimą jūsų namuose. Siekdami išsiskirti iš konkurencingos surenkamų rinkos, statytojai siekia kuo labiau padidinti energijos vartojimo efektyvumą, naudodamiesi daugybe metodų, tokių kaip medžiagų perdirbimas, LED apšvietimas ir saulės kolektorių montavimas. Tai užtikrins, kad sutaupysite pinigų už elektrą tiek, kad galbūt gaminsite švarią energiją, kuri bus grąžinta į elektros tinklą.

2. Greita statyba

Greita statyba yra vienas didžiausių surenkamų namų pranašumų. Kadangi skydinių namų dalys yra pagamintos iš anksto, viskas, ką jums reikia padaryti, yra surinkti jas ir prijungti namus prie reikalingų komunalinių paslaugų. Surenkamas namas kyla daug greičiau, nes jis atvežamas dalinai surinktas. Tai reiškia, kad statybvietėje reikia mažiau darbininkų ir mažesnė vėlavimo ir prastų orų tikimybė, kuri gali pailginti statybos procesą dienomis ar savaitėmis. Vis dėlto reikia apsvarstyti ne tik statybos laiką. Statybvietės paruošimas, įskaitant leidimų gavimą, gali užtrukti.

Atsižvelgiant į surenkamų modulinių namų sudėtingumą, gali prireikti nuo trijų iki keturių mėnesių namui pastatyti ir parengti apgyvendinimui, sako „National Association of Home Builders“ vykdančioji direktorė Donna Peak. Ji taip pat teigia, kad pastatyti įprastą medinį namą gali užtrukti nuo 9 mėnesių iki vienerių metų.

Namų moduliai yra statomi ir tikrinami gamykloje, kur orai neuždelsia proceso. Po to moduliai nugabenami į statybvietę. Visiškas komponentų surinkimas vietoje trunka maždaug tris dienas, sako Peak.

Papildomi darbai statybvietėje, tokie kaip: elektros ir santechnikos pajungimas, įvažiavimo į kiemą dangos klojimas, galutinis žemės lyginimas ir apželdinimas bei daugybė patikrinimų iki kol bus išduotas leidimas gyventi gali užtrukti kelias savaites.

3. Įperkamumas

Paprastai, pastatyti surenkamą medinį modulinį namą kainuoja pigiau nei panašaus dydžio įprastą medinį namą. Šaunu, ar ne? Dalis sutaupytų lėšų susiję su darbo jėga. Surenkamam namui pastatyti reikia mažiau darbininkų ir mažiau darbo dienų. Tai sutaupo pinigų. Beje, kaip minėjome anksčiau, surenkamo modulinio namo šildymas ir vėsinimas dažniausiai kainuoja pigiau negu įprasto medinio namo. Jei planuojate pirkti jau pastatytą namą, palyginkite pardavime esančių namų kainas su surenkamo modulinio namo statyba. Nepamirškite, kad įvairūs apdailos ir individualizacijos lygiai jūsų surenkamo namo kainą gali padidinti arba sumažinti. Pasitarkite su gamintoju apie jums galimas išlaidų mažinimo strategijas.

Kaina yra turbūt svarbiausias pranašumas. Surenkamieji namai pigesni nei tradiciniai namai. Tačiau negaliu garantuoti kad surenkamas modulinis namas visada bus pigesnis. Viskas priklauso nuo jūsų dizaino, medžiagų reikalavimų, vietos ir kt.

4. Patvarumas

Įvertindama žalą Dade County, Fla. Gyvenamuosiuose rajonuose, po 1992 m. 5 kategorijos uragano „Andrew“, Federalinė ekstremalių situacijų valdymo agentūra pranešė apie „santykinai mažą surenkamų modulinių būstų konstrukcijų struktūrinę žalą. Panašu, kad modulių junginiai iš esmės suteikė tvirtą konstrukciją, kuri prieš stichinę nelaimė atlaikė geriau nei įprasti karkasiniai namai“. Vertimas: Surenkami moduliniai namai gali geriau atsilaikyti esant ekstremalioms oro sąlygoms nei tradiciniai karkasiniai mediniai namai.

Jei nuspręsite investuoti į savo svajonių vonios kambarį ar virtuvę, „nėra nieko, kas užkirstų kelią pertvarkyti namus vien todėl, kad jie yra modulinės konstrukcijos“, – sako Matt Bowe, „Jakobsen & Bowe“ bendrasavininkas. „Kaip ir tradiciniam karkasiniam namui, jūs turite atsižvelgti į konstrukcijos tvirtumą ir išdėstymą.“ Surenkamų modulinių namų savininkai, norintys daryti remontą, turėtų savo rangovui iš anksto pranešti, kad jie turi surenkamąjį modulinį namą, rekomenduoja Bowe, nes namus palaikančių sijų struktūroje gali būti šiek tiek skirtumų. „Jei esate statybininkas, dirbantis su surenkamais namais, turite suprasti konstrukciją ir ko jums reikės tinkamai užbaigti projektą“, – sako jis.

5. Surenkami namai – jokio streso

Surenkamų namų statybos procesas yra ne tik greitas, bet ir apsaugotas nuo blogų oro sąlygų, kurios yra pagrindinė vėlavimo priežastis statant naujus namus. Taigi, nepriklausomai nuo oro sąlygų, jūsų namų statyba vyksta pagal tvarkaraštį ir jūsų planai įsikelti.

Negalime paneigti to, kad statant naujus namus reikia daug ką apgalvoti ir suplanuoti. Planai, leidimai, ataskaitos ir įvertinimai gali priversti jūsų galvą suktis – ir tai dar net neprasidėjus statyboms. Įsigiję surenkamą modulinį namą gausite viską,o tai reiškia, kad jūsų konsultantas padės viskuo, pradedant planavimu ir baigiant statyba ir užbaigimu.

Pirmas dalykas, kurį padarys geras surenkamas modulinis namų statytojas, tai paskirs jums konsultantą, kuri bus su jumis nuo pradžios iki iki pabaigos. konsultantas susipažins su jumis, supras jūsų poreikius, bus pasiekiamas iškilus klausimams ir dirbs kartu su jumis, kad jums suteiktų geriausius namus.

Kai kuriuose surenkamuosiuose moduliniuose namuose yra įspūdingas intarpų sąrašas, todėl baigę statyti galėsite įžengti vidun ir mėgautis. Tai yra reikšmingas veiksnys kainos ie kokybės santykiui, todėl būtinai rinkitės paketą, kuris jums pasiūlys geriausią vertę