5 priežastys pasirinkti surenkamą namą
2018-12-18
financial value of modul house

Mediniai moduliniai namai. Gandai apie nusidėvėjimą iš piršto laužti! Moduliniai namai nėra mobilūs namai! Jie visai kaip tradiciškai pastatyti namai! Aš gyvenau surenkamame moduliniame name! Mūsų namo vertė pakilo, kaip ir visų kitų mūsų kaimynystėje. Pardavę namą mes uždirbome ir to užteko pradiniam įnašui dideliam namui, kuriame gyvename dabar! Problemos su santechnika nėra tiesa. Taip, mes turėjome šiek tiek problemų, bet be vargo jas išsprendėme kaip ir bet kokiame kitame name. Neturėjome jokių problemų! Tai buvo vienas geriausių namų, kuriame teko gyventi.

Mediniai moduliniai namai – draudimas toks pat

Aš gyvenau moduliniame name, kuris turėjo rūsį. Tai nebuvo mobilus namas – jis neturėjo ratų. Namo draudimas buvo toks pat kaip ir bet kurio kito namo, kuriame man teko gyventi ir aš pardaviau tą namą kaip bet kokį kitą namą! Mediniai moduliniai namai nėra pritvirtinti!

Verta suskaičiuoti papildomas išlaidas

Na, pamatai nebuvo privalomi. Pamatų norite tik tuo atveju jei ketinate ten ilgai gyventi, bet jie nėra griežtai privalomi. Tas pats galioja įvažiavimo darbams bei garažui. Automobilių pastogės nėra brangios.
Bet taip, modulinio namo kaina yra būtent tokia – namo kaina. Į ją neįeina kiti dalykai, paprastai įtraukiami į vietoje pastatomų namų kainą.
Už pamatų liejimą ir santechninius darbus mokėjome atskirai. Šulinys jau buvo, todėl jį, su uošvio pagalba (namų savininkai gali tai daryti), prijungiau prie namo. Aš pastačiau keletą laiptų, nes namas buvo be jų. Nepaisant to, laiptus pastatėme greitai.

Mano tėvai turėjo modulinį namą, kuris buvo pastatytas prieš 10 metų. Kai jį pastatė, turėjome tik trumpą sąrašą mažų darbų, kuriuos reikėjo atlikti ir jie buvo padaryti gerai. Kol jie ten gyveno, jie neturėjo jokių problemų. Nežinau kiek pigesnis jis buvo palyginus su tradiciškai pastatytu namu. Manau, kad jis buvo gerokai pigesnis. Jie neturėjo daug pinigų, o jų surenkamas modulinis namas buvo daug geresnis nei tas, kuriame jie gyveno prieš tai.

Mediniai moduliniai namai – jokių problemų dėl finansavimo

Didžiausias medinio modulinio namo pranašumas yra kaina ir tai, kad jūs galite jį užsisakyti ir jis bus pastatytas per viena ar du mėnesius. Tuo tarpu tradiciškai pastatytas namas yra brangesnis ir jį pastatyti gali užtrukti nuo 6 mėnesių iki daugiau nei metų.
Trukumas tas, kad kai kuriais atvejais reklamuojama kaina gali būti apgaulinga. Norint gauti gerą kainą, neturėtumėte daryti didelių brėžinio pakeitimų. Jei pritaikysite savo modulinius namus savo poreikiams, kaina ženkliai išaugs. Jei pasirinksite iš anksto parengtą planą – galima pradėti konstruoti, bet jei norite perkelti sienas, tam reikės pasitelkti architektus ir inžinierius, kad įsitikintų, jog jis veiks, o tai padidins kainą. Tokie dalykai kaip židiniai ir bagetų gamyba taip pat išaugins kainą. Tačiau, tai nesiskiria nuo to, jei pirkote tradiciškai pastatytą namą. Turėjau modulinį namą, už kurį sumokėjau 20 000 eurų, o praėjusiais metais pardaviau už 32 000 eurų. Tai buvo puikus, tvirtas mažas namas ir neturėjau problemų dėl finansavimo.

Perpardavimo vertė yra puiki

Na, mes nusipirkome surenkamą modulinį namą dėl tų pačių priežasčių, nes viskas ką galėjome sau leisti neatitiko mūsų poreikių. Namą mums pastatė ant pamatų mūsų nuosavame sklype ir jis mums labai patinka! Priklausomai nuo įmonės, galimi kokybiniai skirtumai, todėl atkreipkite dėmesį į smulkmenas. Mūsų kaimynai nusipirko surenkamą modulinį namą prieš mus. Vyras buvo statybų rangovas, o žmona nekilnojamojo turto agentė ir tai mums padėjo apsispręsti. Perpardavimo vertė mūsų kaimynystėje yra puiki! Mūsų mediniai moduliniai namai gali būti parduoti už daugiau nei mes investavome.

Kartą, mes įsigijome namą, kuris buvo 90 proc. baigtas surenkamas modulinis namas. Jis buvo puikios kokybės, o kai buvo apžiūrėtas ir įvertintas, jo nustatyta vertė buvo tokia pat kaip ir įprasto namo. Jame buvo įrengtas rūsys ir jis niekuo nesiskyrė nuo kitų namų, kuriuose mes gyvenome. Pirkdami ar parduodami surenkamus modulinius namus, niekada neturėjome jokių vertinimo problemų. Kažkada dėl jūsų aprašytų priežasčių mes svarstėme įsigyti ar statyti surenkamą modulinį namą. Surenkami moduliniai namai buvo pigesni. Tačiau atidžiai rinkitės gamintoją. Kaip ir bet kuriame sektoriuje, yra gerų ir blogų įmonių. Atlikite savo tyrimus.

Mes turime surenkamą modulinį namą, kuris nėra mobilus namas. Jis stovi ant pamato ir vertinamas kaip nekilnojamasis turtas, tai reiškia, kad mes mokame nekilnojamojo turto mokestį taip, kaip tai daro bet kuris kitas namo savininkas. Mes čia gyvename 18 metų ir savo namui pastatėme du priestatus: Mes pridėjome įstiklintą terasą ir tris kambarius (darbo kambarį, mokymosi kambarį, ir saugyklą) ir vonios kambarį. Jis neatrodo kaip standartinis surenkamas modulinis namas. Dauguma žmonių net nenutuokia, kad jis nėra tradicinis karkasinis namas.

Dėkojame, kad perskaitėte. Tikimės, kad informacija buvo naudinga.